FIRST UNOFFICIAL FEM-HELP PAGE

PRVÁ NEOFICIÁLNA FEM-HELP STRÁNKA


Hlavná stránka | Databáza predmetov | Programy k prednášaným predmetom | Kontakt 

 
VITAJTE NA STRÁNKE FEM-HELP !!!

Vitajte na stránke venovanej referátom, seminárom a spracovaným otázkam z predmetov FEM a FEŠRR na SPU v Nitre. Nájdete tu pomerne rozsiahlu databázu študijných materiálov a iných pomôcok, ktoré vám uľahčia zdarné absolvovanie vybraných predmetov a disciplín. Veríme, že naša snaha sa odrazí aj vo vašich príspevkoch, lebo na nich závisí aktuálnosť a rozsiahlosť našej databázy. Vieme, že je stále čo zlepšovať a preto uvítame akékoľvek pripomienky a otázky ohľadom tejto stránky a vopred zaň ďakujeme... Je potrebné si uvedomiť, že všetky tu dostupné materiály a programy sú voľne k dispozícii výhradne k študijným potrebám! Akékoľvek komerčné šírenie, kopírovanie a zneužitie týchto materiálov na iné ako študijné účely je neprípustné... Ak by ste mali niečo, čo ste tu nenašli, podeľte sa s tým s nami všetkými pošlite to mailom na femhelp@obxrestaurants.com, my to obratom zaradíme do našej databázy a zároveň pomôžete tým, čo pomohli vám :o)

FEM-Help TEAM

POZOR SÚŤAŽ!!! Dnešným dňom zahajujeme opäť súťaž o NAJlepšieho prispievateľa/ku vášho FEM-HELP-u (zohľadňuje sa kvalita aj kvantita príspevkov) :-) Odmenou víťazovi/ke bude štýlový MP3 prehávač. Sútaž trvá do konca mája 2009. Tešíme sa na vaše nové príspevky ;-)

Stále zháňame vypracované štátnicové otazky zo všetkých dostupných predmetov. Ak ich náhodou máte k dispozícii, pošlite ich na náš email: femhelp@obxrestaurants.com

 

  
2004-2009 © Copyright FemHelp Group